OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Filozofická fakulta > Součásti fakulty > Katedry > Katedra slavistiky > Ze života katedry > Archiv událostí

Seminář Česko-ruské kulturní vztahy

Pobočka České asociace rusistů (ČAR) při katedře slavistiky FF OU uspořádala 2. 12. 2011 seminář pro své členy z řad učitelů ruštiny základních a středních škol na téma Česko-ruské kulturní vztahy. Téma je součástí maturitní zkoušky a příprava studentů činí často učitelům potíže. Prezident ČAR Mgr. Jiří Klapka účastníky semináře zaujal zajímavým výkladem proloženým hudebními ukázkami a zpěvem písní, které byly typické pro jednotlivá historická období kulturních vztahů obou zemí. Díky zajímavému obsahu a netradičnímu pojetí byl tento poutavý seminář přijat s obrovským zájmem a připravuje se jeho pokračování v roce 2012.

Seminář Česko-ruské kulturní vztahy<br>Copyright: Bc. Libor MikolášSeminář Česko-ruské kulturní vztahy<br>Copyright: Bc. Libor MikolášSeminář Česko-ruské kulturní vztahy<br>Copyright: Bc. Libor MikolášSeminář Česko-ruské kulturní vztahy<br>Copyright: Bc. Libor MikolášSeminář Česko-ruské kulturní vztahy<br>Copyright: Bc. Libor MikolášSeminář Česko-ruské kulturní vztahy<br>Copyright: Bc. Libor Mikoláš

Zveřejněno / aktualizováno: 12. 03. 2017