OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Filozofická fakulta > Součásti fakulty > Katedry > Katedra slavistiky > Ze života katedry > Archiv událostí

Pobyt zahraniční lektorky v rámci programu SOCRATES-ERASMUS

Ve dnech 21. - 27. 10. 2007 byla hostem oddělení rusistiky katedry slavistiky FF OU Natalija Čujkina, PhD. z Tallinské univerzity (Estonsko). Její přednáškový pobyt se uskutečnil v rámci programu SOCRATES-ERASMUS.

Zahraniční lektorka vedla výuku ruské konverzace ve čtyřech skupinách posluchačů bakalářského i magisterského studia oboru ruský jazyk. Kromě toho se také věnovala učitelům ruštiny ze základních a středních škol Moravskoslezského kraje, kteří jsou členy pobočky České asociace rusistů při FF OU. Studenti i učitelé byli s přednáškami a následnou diskusí velmi spokojeni.

Natalija Čujkina, PhD. na OUNatalija Čujkina, PhD. na OUNatalija Čujkina, PhD. na OUNatalija Čujkina, PhD. na OUNatalija Čujkina, PhD. na OU

Zveřejněno / aktualizováno: 19. 09. 2016