OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Filozofická fakulta > Součásti fakulty > Katedry > Katedra germanistiky > Ze života katedry > Aktuality

Pozvánka na vernisáž „Sigmund Freud“ a na křest knihy „Das Fachwort in der Tagespresse“

Katedra germanistiky srdečně zve všechny zájemce na slavnostní zahájení výstavy s názvem „Sigmund Freud“, které se uskuteční dne 25. února 2020 v 16:00 hod. na chodbě katedry germanistiky FF OU. Součástí akce bude také křest nové knihy „Das Fachwort in der Tagespresse“.

Výstava představuje nejdůležitějšími milníky Freudova života a jeho vědecké dílo při příležitosti výročí 80 let od psychologova úmrtí, které se připomínalo v roce 2019. Výstava byla zapůjčena Rakouským kulturním fórem v Praze a potrvá do 30. března 2020. Je možné ji navštívit denně od 8 do 18 hod.

Zveřejněno / aktualizováno: 18. 02. 2020