Pravidla osobní přítomnosti studentů na budovách FF počínaje 11. květnem 2020

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

1. Přítomnost na budovách FF je povolena všem studentům.

2. Osobní přítomnost studentů při studiu na vysoké škole je umožněna pouze za splnění podmínky přítomnosti nejvýše 15 studentů ve skupině (toto omezení se netýká klinické a praktické výuky a praxe; u SZZ je maximální počet 10 osob).

3. Student může být osobně přítomen ve škole pouze, pokud je bez akutních zdravotních potíží odpovídajících virovému infekčnímu onemocnění.

4. Student musí poskytnout před vstupem do školy písemné čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění (např. horečka, kašel, dušnost, náhlá ztráta chuti a čichu apod.)

5. Při vstupu do budovy student nahlásí na vrátnici jméno a odevzdá čestné prohlášení.

6. Čestné prohlášení se odevzdává na každé budově zvlášť.

7. Při vstupu do budovy a před vstupem do místnosti je povinná dezinfekce rukou.

8. Po celou dobu prodlévání na FF je u všech povinná ochrana horních cest dýchacích.

9. Osobní přítomnost studentů může probíhat pouze v místnostech, v nichž budou zajištěny dostatečné prostorové rozestupy mezi jednotlivými osobami (minimálně 2 metry).

10. Studenti se dostaví do prostor FF na určené místo v určený čas. Bezprostředně po ukončení konzultace / zkoušení studenti opustí prostory FF.

11. V období od 11. května do 22. května 2020 je budova FF OU pro studenty otevřena od 8:00 do 14:00 hod. a od 25. května 2020 je běžný dvousměnný provoz.

12. Úřední hodiny studijního oddělení od 11. května do 22. května 2020 jsou v pondělí, středu a čtvrtek od 8:00 do 11:00 hod. a od 13:00 do 14:00 hod.

13. Potvrzení o studiu se primárně vydávají tak, že student požádá o potvrzení ze svého studentského e-mailu. V žádosti uvede, zda mu potvrzení postačuje naskenovené či jej potřebuje zaslat v listinné podobě poštou.

14. Při vyřízení formalit pro konání praxí (oddělení praxí), je nutná předchozí domluva s Ing. Radmilou Musiolovou.

Zveřejněno / aktualizováno: 07. 05. 2020