Trička a tašky FF OU

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Absolventi, pořiďte si památku na svou fakultu.

Také Filozofická fakulta má svoje fanoušky a právě pro ně jsou trička a tašky, kterými dají najevo, že k FF OU prostě patří. Trička v několika barvách a všech možných velikostech jsou k dostání v Univerzitním knihkupectví na Mlýnské ulici nebo na e-shopu. K tričku si určitě pořiďte také praktickou plátěnou tašku s barevným potiskem světových filozofů. Na výběr máte ze dvou motivů - starověký hipster nebo raně novověký rocker? Schválně, jestli poznáte, který ze světových filozofů je na obrázku. Plátěnou tašku pořídíte za 120 kč.

Také trika nabízíme ve dvou různých motivech potisku, a to hned v několika barvách, pro ženy ve fakultní fialové a růžové a pro muže rovněž ve fialové a šedomodré barvě. Přijďte si vybrat, trika pořídíte v Univerzitním knihkupectví za baťovských 199 kč.

Zveřejněno / aktualizováno: 07. 04. 2021