OU > O univerzitě > Struktura univerzity > Fakulty a ústavy > Filozofická fakulta > Součásti fakulty > Katedry > Katedra germanistiky > Ze života katedry > Aktuality

2. kolo přijímacího řízení na Katedře germanistiky FF OU

Katedra germanistiky vyhlašuje 2. kolo přijímacího řízení na všechny své obory. Přihlášky je možné podávat do 18. srpna 2019.

Co katedra germanistiky nabízí?

Připravujeme odborníky pro hospodářskou oblast (Němčina pro odbornou a profesní komunikaci, bakalářské studium), budoucí tlumočníky a překladatele (Němčina pro překlad, navazující magisterské studium), široce profilované odborníky v oblasti germanistiky (Německá filologie, bakalářské studium a navazující magisterské studium) a budoucí učitele na středních školách (Německý jazyk se zaměřením na vzdělávání, bakalářské studium, Německý jazyk pro SŠ, navazující magisterské studium).

Těšíme se na všechny další zájemce!

Zveřejněno / aktualizováno: 15. 07. 2019