Pozvánka na Přednášku velvyslance Spolkové republiky Německo v České republice na půdě Ostravské univerzity

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Katedra germanistiky FF OU zve všechny zájemce z řad studentů a zaměstnanců Ostravské univerzity na přednášku Deutschland als Partner der Tschechischen Republik: Erfolge und Herausforderungen (Německo jako partner České republiky: úspěchy a výzvy), kterou prosloví velvyslanec Spolkové republiky Německo v České republice, Dr. Christoph Israng. Přednáška se uskuteční v úterý 6. 11. 2018 v 14:10 v aule budovy B (Ostravská univerzita, Fakulta sociálních studií, ul. Českobratrská 16, Ostrava).

Velvyslanec Dr. Christoph Israng pracuje od roku 1997 na Spolkovém ministerstvu zahraničí. Před svým jmenováním velvyslancem v Praze působil od července 2014 do července 2017 jako stálý zástupce Spolkové republiky Německo u Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) v Haagu. Tomu předcházela osmiletá činnost v Úřadě spolkové kancléřky v Berlíně, naposledy jako vedoucí referátu pro střední, východní a jihovýchodní Evropu, Kavkaz a střední Asii.

Zveřejněno / aktualizováno: 01. 11. 2018