Cyklus seminářů pro učitele ruštiny Moravskoslezského kraje

Oddělení rusistiky KSLA ve spolupráci s pobočkou České asociace rusistů uspořádalo v dubnu 2008 v návaznosti na loňskou úspěšnou akci cyklus tří pracovních seminářů Jak učit ruštinu a vzájemně se nenudit 2 (aneb netradiční metody výuky cizího jazyka).

Semináře pro učitele ruštiny z Moravskoslezského kraje byly věnovány novým učebnicím ruštiny Raduga po-novomu, Pojechali a Federálnímu zákonu o státním jazyce Ruské Federace. Workshopy byly vedeny autorkami učebnic PhDr. Hanou Žofkovou, CSc., Mgr. Klaudií Eibenovou a Mgr. Jelenou Chodilovou. Účast bezmála 50 učitelů ze škol kraje a přítomnost posluchačů učitelství ruského jazyka jasně dokazují vzrůstající zájem o tento cizí jazyk na všech typech škol.

Cyklus seminářů pro učitele ruštiny Moravskoslezského kraje

Zveřejněno / aktualizováno: 19. 09. 2016