Setkání - debata se spisovatelem Davidem Foenkinosem

David Foenkinos (*1974) je jedním z nejúspěšnějších současných spisovatelů ve Francii. Byl oceněn prestižními literární cenami, jako je cena Rogera Nimiera (román Le Potentiel érotique de ma femme, 2004) a cena Jeana Giona (román Qui se souvient de David Foenkinos, 2007). Za jednu z předních kvalit jeho románů se považuje jeho humor.

Více o D. Foenkinosovi najdete na:

Romány Le Potentiel érotique de ma femme a Qui se souvient de David Foenkinos jsou pro zájemce k dispozici na Katedře romanistiky.
Setkání proběhlo na FF OU ve čtvrtek 22. 11. ve 14.10 v místnosti E13 ve francouzštině.

Zveřejněno / aktualizováno: 18. 11. 2022