Dodatečné přijímací řízení pro akademický rok 2017/2018 na Filozofické fakultě Ostravské univerzity

UPOZORNĚNÍ: Platnost této informace již vypršela.

Středoevropská historická studia se zaměřením na české, polské a slovenské dějiny.

Studium je realizováno ve spolupráci se Slezskou univerzitou v Katovicích a Univerzitou Matěja Bela v Bánské Bystrici.

Základní pravidla:

• způsob podávání přihlášek: elektronicky na adrese https://portal.osu.cz/eprihlaska;
  • lhůta pro podání přihlášek ke studiu: do 22. září 2017;
  • poplatek za podání přihlášky se nevybírá;
  • přijímací zkouška, pokud je předepsána, proběhne v pondělí 25. září 2017, uchazeč se dostaví na sekretariát katedry historie v 9:00 hod. (budova D Ostravské univerzity, Reální 5, Moravská Ostrava) – upozorňujeme, že pozvánky k přijímací zkoušce nebudou zasílány!;
  • náhradní termín přijímacích zkoušek nebude realizován;
  • uchazeč se dostaví k přijímací zkoušce s dokladem totožnosti a s vysokoškolským diplomem.

Další pravidla pro přijetí jsou stejná (kromě zde uvedených) tak, jak je uvedeno v Podmínkách pro přijetí ke studiu v bakalářských a magisterských studijních programech pro akademický rok 2017/2018 na Filozofickou fakultu Ostravské univerzity.

Děkan s dodatečným přijímacím řízením vypisuje zvláštní stipendium na podporu internacionalizace ve výši 10.000,-Kč, pro ty studenty, kteří se v akademickém roce 2017/2018 zapíší do výše uvedeného studia a splní podmínky za prvním semestr studia (zisk alespoň 20 kreditů).

Podrobnosti o nabízeném oboru.

Zveřejněno / aktualizováno: 15. 09. 2017